Prosinec 2012

Hiatus na dobu neurčitou ! :/

4. prosince 2012 v 20:20 | Kajl © |  Aktuality
Ahoj, píše se mi to těžko, protože to není kvůli učení ani kvůli nestíhání, ale počítač je v opravě // Nebyla jsem tedy u vás ani včera a možná ani v neděli to už si nepamatuju :/ Ale, moc se vám za to omlouvám, mě je to taky strašně líto! Teď píšu z tátova notebooku, ale on mi ho pučí vždycky jenom na chviličku a nedá se mi tu nic stahovat- on to nechce! Takže nemůžu tvořit menší grafiku .. Vlastně skoro nic // Ale až se mi počítač vrátí, napíšu vám :) Snad to nebude trvat moc dlouho..

PRO MOJE AFFS:
-nemažte si mě prosím z affs
-vynechte mě prosím z jakýchkoliv kontrol
-nebudu vás obíhat :(

PRO MĚ:
-budete mi strašně chybět
-blog bude neaktivní a tím pádem možná stratí nekteré návštěvníky :(

PS: zapisovala jsem se u někoho myslím v FOTOgrafické soutěži, ale moje děravá hlava si nepamatuje u koho a tak bych chtěla, jestli by mi dotyčný nedal vědět zadání prvního kola do komentů (po škole bych se sem na minutku potají vždy podívala) fotit totiž můžu a když komp nemám asi se budu trošku i nudit, tak bych se ráda zapojila :) Snad se mi povede odevzdat v čas ;)
--
Takže, budete mi chybět moji drazí :( ale loučím se jak kdybych končila s blogem :DDD

Nápisky- Christmas

2. prosince 2012 v 21:00 | Kajl © |  popisky
Ehm, nevím, nechci se nějak chválit, ale mě se to fakt líbí :DDD No posuďte sami, je to do článku, můžete si to klidně zkopírovat, ale nechte tam ten viditelný zdroj! Snad se vám líbí, dělám to pro vaše oči :D Ale strašně mě to baví. Celkem mě štve že na deviantart máte milion krásných stylů třeba jako TENTO , ale bohužel nejde stáhnout a tak můžete obdivovat jenom jeho krásu ;)
---

Vánoční věnec / sere mě mobil ! :DD

2. prosince 2012 v 18:28 | Kajl © |  Články..co dodat
Ahoj, dneska jsme s mamkou dole dělali vánoční věnec se svíčkama, teda ten dělala mamka no :D Já sem udělala nákou "věc" do pokoje :D Prostě taková zelená hmota a když jí namočíte, tak dotoho nastrkáte jehličí nebo nějaký větvičky :)) Potom si to můžete nějak ozdobit- vánočně, já na to dala sníh ve spreji a myslím, že to vypadá dobře ne? :D Ono z tý fotky jde taky ho*no poznat :D

1.12 woow :)

1. prosince 2012 v 21:09 | Kajl © |  Články..co dodat
Dneska byl celkem nabitý den, ráno jsem vstala sice normálně, ale pak jsme museli jet pryč. Jeli jsme na DOD v polygrafické škole v Letňanech :) Nevím, možná někdo zná :D...Tam to bylo fajn, celý nám to tam ukázali a byly tam náký lidi, co dělali zrovna na kompech retuše a nějaký úpravy fotek ;) Strašně se mi líbilo jak to měli udělaný- měly tam Mac a u toho vždycky ještě jeden monitor..byl jakoby propojenej s tim Macem a tak třeba když byly v PS, mohli si nějaký panel nebo složku přesunout na ten druhej monitor ;)..

Potom jsme jeli na oběd- taková rychlovka v Mekáči -.- ale jako dobrá! :D...Z oběda jsem musela na koncert v nákým domě s komínama (já fakt nevim jak jinak to napsat xD) Bylo to celkem fájn, kopák mi málem odjel někam doprdele fakt :DDD...

Video natočím- konečně to fakt dodržím! :D Budu to točit ráno resp. poledne :D..bude to teda buď o tom jak slavíme vánoce, jak mi radila Anna^^.. a nebo o mém pokoji- teda spíše o tom, co v něm mám :) aby jste ho teda viděli i před vylepšením xD

Retouche :)

1. prosince 2012 v 20:51 | Kajl © |  Retouche
Tákže, dneska jsme byli na DOD v Střední Polygrafické škole v Letňanech a já hned jak jsem přišla domů (mezitím jsem ještě měla koncert) jsem sedla ke kompu a něco tvořila :) A yšlo z toho toto..Nechtěla jsem aby to bylo nějak hodně extra upravené, protože obrázek měl jenom menší nedostatky. Ale začátečníci by měli začínat od začátku ne? :)


Nechci nic řikat jo, ale mě se to líbí, bude to ale asi fakt tim, že to moc zkažené na začátku nebylo ;)
Každopádně, prosím o upřímný názor a nějakou tu kritiku :) Já se ráda přiučím ve všem ;)